Знайдіть швидкість автомобіля, якщо за 2/3 години він проїхав 60 км​


Ответы на вопрос

Отвечает Вадимов Вадим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

60:2/3=60*3:2=90 км/год швидкість автомобіля