Під час сушіння хліба на сухарі його маса зменшується на 35% скількі кілограмів сухарів можна

отримати зі 120 кг свіжого хлібу. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Дьякова Анастасия.

Ответ:

78кг

Пошаговое объяснение:

100% - 35% = 65% - становлять сухарі.

120 кг - 100%,

х кг - 65%.

120/х = 100/65; х = (120•65)/100; х = 78 кг.

Отже, вийде 78 кг сухарів.

Відповідь. 78 кг.