Өтінем көмектесіндерші таза периодты жай бөлшекті жай бөлшекке айналдыру математика 597 есеп 1)

0,4=2)0,(19)=3)0,(369)=4)0,14(234)=​

Ответы на вопрос

Отвечает Полюдова Юля.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

0,(4) = 4/9

0,(19) = 19/99

0,(369) = 369/999 = 41/111

0,5(3) = 48/90 = 24/45 ;

0,17(8) = 161/900 ;

0,23(16) = 2293/9900 ;

0,14(234) = 14220/99900 = 79/555