Егер автобус 2 жарым сагатта узындыгы 175 км жол журсе, онда ол канша км/саг жылдамдыкпен журеди


Ответы на вопрос

Отвечает Александрович Геннадий.

175:2,5=70 жауабы:70км/саг

Отвечает Руцинський Денис.


v =  \frac{s}{t}  =  > v =  \frac{175}{2.5}  = 70 \frac{km}{cag}
km-км
cag-сағ