В сільській магазин завезли в 5 разів менше бананів, ніж в міський. Скількі кг бананів завезли в

міський магазин, якщо відомо, що їх було на 56кг більше?​

Ответы на вопрос

Отвечает Буторина Аля.

Пусть х кг бананов завезли в сельский магазин, тогда 5х кг бананов завезли в городской магазин. Уравнение:

5х - х = 56

4х = 56

х = 56 : 4

х = 14 (кг) - в сельский магазин

5х = 5 · 14 = 70 (кг) - в городской магазин

Вiдповiдь: 70 кг бананів завезли в міський магазин.

Отвечает Иванов Егор.

Відповідь:

70 кг

Покрокове пояснення:

5х - х = 56

4х = 56

х = 56 : 4

х = 14 (кг) - в сельский магазин

5х = 5 · 14 = 70 (кг) - в городской магазин