Довжина кола дорівнює 14,256 см. Значення числа π≈3,14. Визнач діаметр поданого кола (відповідь

округлити до сотих).

Ответы на вопрос

Отвечает Безруков Даниил.

Ответ:

d=4.54 см

Пошаговое объяснение:

За формулою L=пd, тобто потрібно помножити діаметр на число п, звідси діаметр знайдемо так

d=L/п=14,256/3,14=4,54 (см)