5. Теңдеуді шешініздер (1 8/3+ 2 6/5 х = 22/1​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Станислав.

Ответ:

мен казакша билмеймин

Пошаговое объяснение:

1 8/3+2 6/5х= 2 2/1

2 6/5х=2 2/1-1 8/3

2 6/5х=1/3

х=1/3:2 6/5

х=5/68