Знайдіть обєм паралепіпеда і його діагональ за трьома його вимірами: 4, 5, 2


Ответы на вопрос

Отвечает Костюченко Максим.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдємо об*єм паралепіпеда

V= a*b*с= 4*2*5 = 40 см³

Діагональ прямокутного паралелепіпеда дорівнює сумі квадратів трьох його вимірів:

d² = a² + b² + c²=√(4² +5² +2²) = √(16+25+4) = √45≈ 6,7 см