Діти прочитали за один день 9 ст, що становить восьму частину всіх сторінок книжки. Скільки

сторінок залишилося прочитати?

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилова Варя.

9 ст - 1/8

х - 7/8

(7*9)/8 = х/8

63/8 = х/8

х = (63 * 8) / 8

х = 63

Ответ: 63 страницы осталось прочитать