на скільки відсотків збільшиться площа прямокутника зі сторонами 8 см і 12 см, якщо їх сторони

збільшити на 10%?

Ответы на вопрос

Отвечает Розанова Анна.

Ответ:

1)8/100*10=0,8 - 10 відсоток від сторони 8см

2)12/100*10=1,2 - 10 відсоток від сторони 12см

3)8*12= 96 см2 - площа прямокутника

4)8+0,8=8,8см - збільшена сторона прямокутника

5)12+1,2=13,2 збільшена сторона прямокутника