Знайди значення виразу зі змінною 5-b+24:b,якщо b=4; b=6; b=8​


Ответы на вопрос

Отвечает Ямадаев Руслан.

Ответ:

7

Пошаговое объяснение:

5-4+24:4=7

24:4=6

5-4=1

6+1=7