Обчисліть найзручнішим способом(використайте властивості множення) 4•13•25= 125•17•8=

405•82+405•18= 23•48-35•23+87•23= 217•43-27•43+190•57=

Ответы на вопрос

Отвечает Трубчик Настя.

Ответ:

4•13•25=1300

125•17•8=17000

405•82+405•18=33210+7290=40500

23•48-35•23+87•23=2300

217•43-27•43+190•57=19000