Обчисліть объем и площу поверхности куба с ребром 6 дм. Срочно​


Ответы на вопрос

Отвечает Волков Михаил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

об*ем  куба дорівнює:

V =a^3= 6^3 = 216 дм³

площа однієї сторони куба дорівнює:

S=a^2=6^2=36 дм²

а так як у куба шість сторін то, площа поверхні куба дорівнює:

S = 6*a^2=6*36 = 216 дм²