Із двох міст одночасно вирушили на зустріч один одному мотоцикліст і легковий автомобіль. Яка

відстань між містами якщо швидкість мотоцикліста 44 км год а автомобіля 62км/год, а зустрілися вони через 4 години?

Ответы на вопрос

Отвечает Калько Кристина.

Ответ:

44+62=106- швидкыість зближення

106*4=424- км відстань між містами

відповідь:424 км

Отвечает Кислицин Сергей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Знайдемо швидкість зближення

44 + 62 = 106 (км/год)

Знайдемо відстань між містами

106* 4 = 424 (км)