Площа одного поля у 6 разів менше від площі іншого, а різниця площи цих полів дорівнює 120га. Яка

площа кожного поля?​

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасенко Анюта.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай площа одного поля - х га, тоді площа другого - 6х

6х-х=120

5х= 120

х=24 га площа одного поля

6х=6*24=144 га площа другого поля