Дано відношення 4/19. Запиши обернене відношення. Відповідь: /


Ответы на вопрос

Отвечает Федорович Стасон.

Ответ:

19/4

Пошаговое объяснение:

 \frac{1}{ \frac{4}{19} }  =  \frac{19 \ }{4}