СРООООЧНОООО!!!!! ПОЖАЛУЙСТА ОЧЕНЬ НАДО РЕШЕНИЕ ЗАДАЧИ!!!! У ящику було 20 кг. яблук, а в мішку 25

кг яблук. Марія Іванівна продала яблука з ящика за ціною 6,5грн за 1 кг. По якій ціні потрібно продавати яблука з мішка, якщо вона хоче вторгувати таку саму кількість грошей як і за яблука з ящика? ЗАРАНИЕ (СПАСИБО)! ​

Ответы на вопрос

Отвечает Киселев Фёдор.

6, 5/10 * 25 = 25*6 +25*0,5 = 150 + 12,5 = 162,5 грн

Отвечает Ожегов Степан.

Ответ:

20+6.5=130

130:25=5.5

відповідь:за ціною 5 ,5 грн за 1 кг