Для виготовлення 8 приладів потрібно 18 кг металу скільки приладів можна виготовити з 27 Кг металу?


Ответы на вопрос

Отвечает Сидоров Александр.

18÷8=2.25(кг) (це стільки потрібно на 1 деталь)

27÷2.25=12- деталей

Відповідь:12

Отвечает Ахиярова Аделина.

Ответ:

16

Пошаговое объяснение: