.Розв’яжіть за допомогою пропорції задачу. Для виготовлення 8 однакових приладів потрібно 18 кг

металу. Скільки таких приладів можна виготовити з 27 кг металу?

Ответы на вопрос

Отвечает Семенов Даниил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

18 кг - 8 шт

27 кг - Х шт

Х=(27*8):18=12 шт

Отвечает Сироткин Виталий.

Ответ:8=18

x=27

18x=27×8

x = 216÷18

x= 12

Можно записать ещё в виде дробей:

8/x=18/27

Но ответ будет таким же