Периметр прямокутника дорівнює 124 см, а одна з його сторін -24см. знайди іншу сторону прямокутника

та його площу.​

Ответы на вопрос

Отвечает Eremyan Elizaveta.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Периметр  дорівнює: P=2(a+b)

звідси знайдемо іншу сторону

a= (P-2b)/2=( 124-2*24)/2=38 см

Площа прямокутника дорівнює:

S=a*b= 24*38= 912 см2