3 слюсарі за 8 днів виготовили 600 однакових деталей. Скільки таких деталей виготовлять 7 слюсарів

за 11 днів?

Ответы на вопрос

Отвечает Никитин Дима.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

3 слюсарі за 8 днів виготовили 600 однакових деталей.

1 слюсар за 8 днів виготовил 600/3=200 однакових деталей.

1 слюсар за 1 днів виготовил 200/8=25 однакових деталей.

1 слюсар за 11 днів виготовил 25*11=275 однакових деталей.

7 слюсарів за 11 днів виготовил 7*275=1925 однакових деталей.

Отвечает Жидкина Жанна.

Ответ: 1925 деталей

Пошаговое объяснение:

600 : 3 = 200 деталей виготовить один слюсар за 8 днів

200 :8= 25 деталей виготовить один слюсар за 1 день

25*7= 175 деталей виготовлять сім слюсарів за 1 день

175*11= 1925 деталей виготовлять 7 слюсарів за 11 днів