❗напишите пожалуйста решение не уровнением , а по действиях ❗ На трьох верстатах виготовили 414

деталей. На першому верстаті виготовили на 8 деталей більше, ніж на другому , а на другому верстаті - на 10 деталей більше , ніж на третьому. Скільки деталей виготовили на кожному верстаті? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Жугарева Аня.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай на першому верстаті виготовили - х деталей, тоді на другому верстаті виготовили х + 8 деталей, а на третьому верстаті (х + 8) -10 деталей

Складемо рівняння:

х+х+8+х+8-10 = 414

3х+16-10 = 414

3х= 414-6

3х = 408

х = 136 деталей виготовили на першому верстаті

х+8 = 136+8 = 144 деталі на другому верстаті

(х+8)-10= 134 деталі на третьму верстаті