Розумник записав найменше можливе число, яке задовольняє такі умови: воно 2017-цифрове, має в

своєму запису усі 10 різних цифр та має суму цифр, що дорівнює 2017. Яке число записав Розумник?

Ответы на вопрос

Отвечает Мартыненко Олеся.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

9+8+7+6+5+4+3+2=44 сумма 8 чисел

2017-44=1973 единицы

2017-8-1973=36 нулей