У класі 12 хлопців і 13 дівчат.Скільки відсотків хлопців у класі Спасибо!


Ответы на вопрос

Отвечает Нуризданова Элеонора.

Відповідь:

якщо загалом 25 учнів це 100% то хлопців буде 48%

Покрокове пояснення:

12+13=25

25 це 100%

тоді , 25/100=0,25 - це 1 %

12/0.25 = 48

отже хлопці у класі 48 %