Знайдіть пару чисел, НСД яких є число 12​


Ответы на вопрос

Отвечает Пранкевич Вероника.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Розкладемо на прості множники 12  і 24

12 = 2*2*3

24 = 2 *2*2 *3

Виберемо однакові прості множники в обох числах.

2, 2, 3

Знаходимо добуток однакових простих множників

НСД (12; 24) = 2*2*3 = 12