Знайти довжину кола, якщо площа круга 75, число і дорівнює 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Назмутдинов Радмир.

Ответ:

Довжина кола L=30

Пошаговое объяснение:

Площа круга

S=PR²

P=3

R²=S/P

R=√S/P

R=√75/3

R=√25

R=5

Довжина кола

L=PD або L=2PR

L=2*3*5

L=30