Відстань між містами дорівнює 1870 км. Знайдіть довжину відрізка, яким цю відстань зображено на

карті в масштабі 1 : 100 000 000.

Ответы на вопрос

Отвечает Манолий Саша.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1870 км = 187000000 см

Составим пропорцию:

х/187000000 = 1/100000000

х = 187000000*1 / 100000000

х = 187000000/100000000

х = 1,87

Ответ : 1,87 см