Щоб засіяти 8 гектарів поля витратили 14,4т зерна скільки потрібно засіяти 15 гектарів?​


Ответы на вопрос

Отвечает Варежкин Антон.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

8 га  - 14,4 т зерна

15 га  - х т зерна

х= 15*14,4 : 8

х= 27 т зерна

Отвечает Чевакин Дима.

Відповідь:

27 т зерна потрібно щоб засіяти 15 гектарів

Пояснення:

знайдемо скільки зерна витратили на 1 гектар

14,4/8=1,8 т

1,8*15=27 т