Щоб заісаяти 8 гектар поля витратили 14 цинтнер зерна.Скільки потрібно зерна щоб засіяти 12

гектарів поля?​ сделать так: 1+1=2(цт)- потрібно зерна

Ответы на вопрос

Отвечает Юзик Максим.

21 цинтеров

Объясние:14:8=1.75(цт) зерна на 1 гектар

1,75*12=21(цт) зерна на 12 гектаров