Радіус кола дорівнює 5 сантиметрів.Знайди довжину цього кола взявши П=3,14​


Ответы на вопрос

Отвечает Исупова Даша.

Відповідь:

31,4 (см)

Покрокове пояснення:

Довжина кола знаходиться за формулою: L = 2Пr

r - радіус

L - довжина кола

Підставляємо:

L = 2 × 3,14 × 5 = 10 × 3,14 = 31,4 (см)