ДАЮ МНОГО БАЛЛОВ РЕШИТЕ ПОЖАЛУЙСТА: Стрічку довжиною 546 см поділили на три шматка. Довжина першого

шматка дорівнює 351 см, другого - 39 см. Відношення довжин другого та третього шматків 1 : 4. В якому відношенні поділена вся стрічка?

Ответы на вопрос

Отвечает Зимина Лера.

Ответ:

...........................


Отвечает Николенко Екатерина.

Ответ:9/14, 1/14 , 2/7

Пошаговое объяснение: 1. 546 - (351 + 39) =156 (3 часть)

2.  351 : 546 = 9/14 (1 часть)

3. 39 : 546 = 1/14  (2 часть)

4. 156 : 546 = 2/7 ( 3 часть )