О 8 ранку з міста в село виїхав велосипедист зі швидкістю 15 км/год. Об 11год ранку з міста в село

виїхав мотоцикліст і наздогнав велосипедиста о 2 годині дня. З якою швидкістю їхав мотоцикліст

Ответы на вопрос

Отвечает Фёдорова Елизавета.

Ответ:

60/(x – 45) - 60/x = 3

x ≠ 45, x ≠ 0

(60x – 60x + 2700 – 3x^2 + 135x) / x(x – 45) = 0

x² – 45x – 900=0

x₁= - 15

x₂ = 60

60 - 45 = 15 км/сағ

Жауабы: 15 км/сағ