Перевірте,чи є пропорцією рівність 16 : 14 = 14 : 12. *​


Ответы на вопрос

Отвечает Летаев Максим.

Ответ:

16/14=14/12

8/7 = 7/6

1 1/7 < 1 1/6

не є пропорійно ріні

Пошаговое объяснение: