Знайдіть площу трикутника, сторони якого дорівнюють: 13 см, 10 см, 13см​


Ответы на вопрос

Отвечает Варагушина Даша.

Відповідь:

60

Покрокове пояснення:

За формулою Герона

p=\frac{a+b+c}{2} =\frac{13+10+13}{2} =\frac{36}{2} =18

S=\sqrt{p(p-a)(p-b)(p-c)} =\sqrt{18(18-13)(18-10)(18-13)}=\sqrt{18*5*8*5}=  \\=\sqrt{3600} =60

Або, врахувавши що трикутник рівнобедренний, за теоремою піфагора зможемо знайти висоту

h=\sqrt{13^{2} -5^{2} } =\sqrt{169-25} =\sqrt{144} =12

S=\frac{1}{2} ah=\frac{1}{2}10*12=5*12=60