Знайдіть обєм прямокутного паралелепіпеда, якщо його довжина дорівнює 12 см, ширина в 2 рази менша

довжини, а висота на 8 см більша ніж ширина. Дайте відповідь срочно будьласочка..(((!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Козубяк Іванка.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

12:2= 6 см ширина

6+8= 14 см висота

Об*єм дорівнює

V=a*b*h=12*6*14=1008 см3