Кіт Матроскін продав 42 л молока по 96 к. за літр і 16 кг сиру по 2 грн за кілограм. Скільки

грошей отримав Матроскін 402. за свій товар? поглинає

Ответы на вопрос

Отвечает Ямщикова Анастасия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

96 к= 0,96 грн

42 * 0,96 = 40 грн 32 к за молоко

16 *2 =32 грн за сир

40,32+32= 72 грн 32 коп отримав за свій товар