Задача: у саду росте 55 дерев з них 35 яблук остальное груши яку частину всіх дерев складають груші

яку яблука чому дорівнює відношеня груш до яблук що воно показує​

Ответы на вопрос

Отвечает Ахраменко Анастасия.

Ответ:

35/55=7/11-яблуни 20/55=4/11

Пошаговое объяснение: