Яка площа круга, якщо довжина кола дорівнює 8п см?Умоляю помогите ​


Ответы на вопрос

Отвечает Колесова Александра.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Довжина кола C=2πr =8π  звідси знайдемо радіус

r=C/2π=8π/2π=4 см.

Площа круга дорівнює:

S=πr²=π(4)²=16π см²