Відстань між потягами, що рухаються в одному напрямку, дорі нює 80 км. Через 5 год відстань між

ними стала 65 км. Відомо, швидкість одного потяга дорівнює 72 км/год. Знайди швидкість іншого потяга.

Ответы на вопрос

Отвечает Бадалян Александр.

Ответ:

75км/ч

Пошаговое объяснение:

1)80-65=15км расстояние которое удалось сократить между двумя поездами за 5 часов

2)15/5=3км/ч один поезд движется быстрее второго

3)72+3=75км/ч скорость 2 поезда