Знайдіть значення виразу (5 1/15 - 2 4/7 × 1,4 )+ 2,25 ÷ 5/11


Ответы на вопрос

Отвечает Трунова Эля.

Ответ:

$6\frac{5}{12}

Пошаговое объяснение:

$\left(5\frac{1}{15}-2\frac{4}{7}\cdot1,4\right)+2,25\div\frac{5}{11}=\left(5\frac{1}{15}-3\frac{3}{5}\right)+4\frac{19}{20}=1\frac{7}{15}+4\frac{19}{20}=6\frac{5}{12}=6\frac{5}{12}