Обчисли площу круга, діаметр якого дорівнює: 1) 40см 2) 1,6 дм


Ответы на вопрос

Отвечает Павлишин Данил.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

S = πR² = π * (D : 2)²

D = 40 см

S = 3,14 * (40 : 2) ² =

3,14 * 20² = 3,14 * 400 = 1256 см²

D = 1,6 дм = 16 см

S = 3,14 * (16 : 2)² =

3,14 * 8² = 3,14 * 64 = 200,96 см²