Об'єм прямокутного паралелепіпеда=120см³.Його довжина=6см,а висота-4см.Знайдіть суму довжин усіх

ребер цього паралелепіпеда З повним розвяском.​

Ответы на вопрос

Отвечает Шевченко Даниил.

Ответ:

120÷(6×4)=50см

50×4+6×4+4×4=200+24+16=240см