Сторони прямокутника відносяться як 4 : 9. Знайти його периметр, якщо більша сторона 2 цілих 1/4 см​


Ответы на вопрос

Отвечает Семченко Андрей.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

Нехай меньша сторона- 4х, тоді більша сторона - 9х

9х = 2 1/4

х = 9/4:9=9/4*1/9

х=1/4

4х = 4 *1/4 = 1 см  меньша сторона

9х = 9* 1/4 = 9/4= 2 1/4=2, 25 см  більша сторона

Периметр дорівнює:

Р=2(а+в)= 2(1+2,5)=2*3,5= 7 см