2 Розв'яжи задачу. Купили 2 кг картоплі і 5 кг капусти, а поті1 кг яблук, 2 кг слив і 2 кг груш.

Чого купили меншеовочів чи фруктів? На скількикілограмів?менше​

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Роман.

Ответ:

1) 2+5=7 кг - овощи

2) 1+2+2=5 кг - фрукты

3) 7-5=2кг - на сколько кг фруктов меньше