В одному таборі за одну зміну відпочивало 897 учнів, а в другу 656 скільки всього учнів відпочивали

цих таборах, якщо у першому було 3 зміни, а в другому 4

Ответы на вопрос

Отвечает Хуажева Соня.

Ответ:

5315

Пошаговое объяснение:

1) 897 × 3 = 2691 (уч.)

2) 656 × 4 = 2624 (уч.)

3) 2691 + 2624 = 5315 (всього)

Отвечает Айтпай Адиль.
5315 всего учеников
И я пишу потому что это , потому что как минимум 20 символов