Срочно пж 20 балов!!!1) Знайдіть довжину кола за формулами C = πd або C = 2πR, де π = 3,14, якщо:

а) діаметр 2,5 см; 24 см; 0,32 м; б) радіус 5 см; 4, 2 см; 0,8 дм.

Ответы на вопрос

Отвечает Елагина Милана.

а) C = πd

C = 3,14*2,5 = 7,85 см

C = 3,14*24= 75,36 см

C = 3,14*0,32= 1,0048 м

б) C = 2πR

C = 2*3,14*5 = 31,4 см

C = 2*3,14*4,2 = 26,376 см

C = 2*3,14*0,8 = 5,024 дм