Поі, рухаючись рівномірно і швидкістю 80 км/год, проїжджає повз придорожній стовп за 18 с. Знайди

довжину поїзда в метрах​

Ответы на вопрос

Отвечает Коргун Данил.

Ответ:

1 ч = 3600 с

27 с = 27/3600 = 0,0075 ч

0,0075 ч*80 км/ч

0,6 км 1 км = 1000 0,6*1000 = 600 м - длина поезда