СРОЧНО ПОМОЖІТЬ ПЖ Поїзд,рухаючись рівномірно зі швидкістю 80км/год проїзджає повз придорожній

стовп за 36хв.Знайди довжину поїзда в метрах

Ответы на вопрос

Отвечает Левина Алина.

Відповідь:

За умови, що час руху поїзда повз придорожній стовп складає 36 хвилин - довжина поїзда складає 48 000 метрів.

За умови, що час руху поїзда повз придорожній стовп складає 36 секунд - довжина поїзда складає 800 метрів.

Покрокове пояснення:

За 36 хвилин поїзд проїде:

80 × 36/60 = 80 × 0,6 = 48 км = 48 000 метрів. - це і є довжина поїзда.

Можливо Ви мали на увазі, що: поїзд, рухаючись рівномірно зі швидкістю 80км/год проїзджає повз придорожній стовп за 36 секунд.

У такому випадку довжина поїзда складає:

80 × 36/(60×60) = 0,8 км = 800 метрів.