Знайдіть довжину кола, діаметр якого дорівнює 10м/ 10дм​? СРОЧНО


Ответы на вопрос

Отвечает Семенец Мария.

Ответ:

P1 =31,4м.,  P2 =31,4дм.

Пошаговое объяснение:

1) P = 2 π r  (формула довжини кола через радіус)

2) P = π d  (формула довжини кола через діаметр)

где P - довжина кола,

r - радіус кола,

d - діаметр кола,

π = 3.14

Підставляємо данні в формулу  2.

P = 3,14*10=31,4 м

P = 3,14*10=31,4 дм