Як знайти площу від 35 %круга якщо радіус дорівнює 4см


Ответы на вопрос

Отвечает Леоненко Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

площадь круга S=πR²

S= 16π см²

35% будет    0,35*S = 0.35*16π=5.6π см²